Kerem Hasanoğlu Başarıları

Şubat 19, 2023 by Yorum yapılmamış

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal mesuliyet projeleri alanlarında biraşkın sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak fariza yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün nispetle hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda fariza yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içre, şuurlu Jönler sosyal mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, jönlerin terbiye ve ekin düzlükındaki gereksinimlerinı katlamaya müteveccih çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde binalandırdığı şuurlu Jönler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar cümle bu binalanmanın içre bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş âdemıdır ve iş yaşamında da sükselı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı müessese ve tesislarda riyaset pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal mesuliyet ve pediatri düzlükındaki çtuzakışmalarını ivinti kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, jönlerin terbiye ve ekin düzlükındaki gereksinimlerinı katlamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir