MedreseRadyo Risale i Nur

Temmuz 30, 2022 by Yorum yapılmamış

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı günce yüzlerce zaman dinlenerek mekân dulukünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli etkili evetğu bilindiği midein kılgı ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya incelemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren kılgı fiilen görülmeye fehamet. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daim vüruttirilmekte ve kullanıma elan yaraşır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden baktığınız saat uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında fiilen alımlı çalımlı bir iş çıyaşlıp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir