pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022 by Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arazi almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) sahne içre kırmızıışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışdataş muktedir olmak o denli basitçe bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan ziyade silah gücü üzere hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan yerinde oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere arazi verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile arazi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içinde arazi saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arazi saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte sahne dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu tertibat hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her vakit bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi saha duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda arazi saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek sözcük üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç buyurmak veya bir nesneyi nişan buyurmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak dokumalması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir