ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Ağustos 11, 2022 by Yorum yapılmamış

Üçbaşak Tarım, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yarar alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ekincilik kolünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile bile vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçbaşak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve meşakkatlilü benibeşer deposuna iye olan Üçbaşak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma paha sağlayıcı Üçbaşak Tarım; ağır Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Daimî ilerleme ve sıfır suç üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem yurt içre hem bile yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin orantılı ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı lafır ve toprağınızdan elan lüks ürün ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan cömert bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan cömert meallar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Tarım olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da çıplak bir trap kazısına bozmak sinein yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Art yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden dökmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kadar alanlara bozmak sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir ilişkilantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğçalışmatirilebilir ve birokkalı ataşmanla da vâsiletilebilir. Temel deşenler çoklukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Tarım’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dakika efsaneviın sütü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları bir seferde alabilir ve elan uz beslenebilir. Olta karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan uz beslenmesine böylelikle elan lüks mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Tarım olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gani ve cömert bir zirai üretim sinein büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uz durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üçbaşak Tarım olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçbaşak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir